KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507246
nr 1550 7246
Blandteknik
Jan Andrzej Piwarski, Österlånggatan. Signerad. Blandteknik, bildmått: 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:31:39
100 kr